Jdi na obsah Jdi na menu
 


Savannah Ammy F5

Ammy je naše první chovná savannah kočka generace F5. Je to naprosto vymazlená úžasná kočika. Ona byla na začátku našich chovatelských úspěchů a přivedla na svět spoustu krásných koťátek i mimo jiné také Archibalda - Double grand championa. Už pomalu půjde do kočičího důchodu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krásná

(Hana N., 24. 1. 2018 15:25)

Dobrý den, máte opravdu nádherné kočičky,obzvláště savany. Škoda, že jsem o vaší CHS a stránkách nevěděla dříve. Dlouho jsem si přála kočičku savannah. Odpověděla jsem na inzerát,Barunku mám,je to mazel. Dostala jsem kupní smlouvu,ale nebyla čipovaná, za to cena velmi lákavá. Při kontrole mě veterinář upozornil, že to na savannah nevypadá. Bohužel měl pravdu a mám krásnou mourovatou kočičku. Kupní smlouva byla falešná, tf neexistuje, čip nemá a nezmohu nic. A to vše, že jsem chtěla ušetřit. Bohužel nejsem sama takto podvedená. Kupujte kotě od prověřených chovatelů, kteří mají i své stránky, kde se můžete podívat na rodiče, prostředí i odchov koťátek. Až znova našetřím, určitě Vás budu kontaktovat na kočičku. Prosím, pokud to půjde, zveřejněte to, ať není více tolik zklamaných a oklamaných lidí. Děkuji Hana N.

Re: krásná

(Renata, 26. 1. 2018 11:12)

Dobrý den paní Hano, děkuji za pochvalu a velice mne mrzí, že jste byla takto podvedena. Registrované kotě musí mít přinejmenším čip, aby mohla být provedena registrace u Tica a asi to už nemusím více rozvádět.... Nicméně už jsem zaslechla tuto informaci, že se prodávají tzv. mourovatá koťata, jako savanová, takže nejste jistě sama, která byla podvedena. Dokonce mne cca před rokem telefonicky kontaktovala paní, která moc toužila po savanové kočce. Ptala se mne, zda bychom jí prodali kotě na splátky. Prý se informovala o cenách savan tady v ČR, ale našla inzerát ze zahraničí, ve kterém nabízeli generace F1 atd, za nižší cenu. Rozhodla se tedy, že našetřené peníze investuje na vybrané kotě, které bylo inzerováno. Po několika denním psaní byla dohoda, že předem pošle peníze, oni vyřídí papíry a kotě jí bude doručeno až domů. Po odeslání peněz marně čekala zhruba 2 měsíce a neměla ani kotě a ani peníze. Samozřejmě poté na její zprávy a výzvy nikdo nereagoval, tak se mě mimo jiné ještě ptala, zda si myslím, že jí kotě pošlou..... Co k tomu dodat :-(